Son mesaj - Gönderen: edise - Çarşamba, 20 Haziran 2018 18:48
Sitemiz 10 yılı aşkın bir süredir köyümüze hizmet vermekte. Sosyal ağlar kullanılmaya başlanalı cazibesi ilk yıllardaki gibi olmazsa bile bir arşiv görevi üslenmiştir. Bu hizmeti emek sarfederek acizene veriyor olsakta, mali sponsorlarımıza teşekkürü bir borçbiliriz. Yeni resimler ve köşe yazılarınzı gönderebilirsiniz.
Haberler

Haberler->KÖYÜMÜZDEN HABERLER..->KURBANLIK TASIYAN KAMYON TOSYA’DA KAZA YAPTI   
KURBANLIK TASIYAN KAMYON TOSYA’DA KAZA YAPTI

http://www.ballica29.com/mkportal/modules/gallery/album/a_1763.jpg

Ballıca Köyü Büyüklerimizden Yıllarını yollarda direksiyon çevirmekle geçiren Yılmaz KUS Her yıl olduğu gibi bu yılda Kurban bayramında kurbanlıkları İstanbula götürüyordu.Ömür bu defa yetmedi.29 AH 180 plakalı kamyonuyla Tosya D-100 karayolunun Zincirlikuyu köyü mevkiinde bilinmeyen bir nedenle köprüyü geçtikten sonra devrildi.Karayolu kenarındaki beton bariyerlere çarpan kamyonun sürücüsü Yılmaz KUS ve yanındaki Kale Akçahisarlı  Salih Ç. (48) kaza yerinde hakkın rahmetine kavustu.Ballıca ve Akçahisar  köyü yasa boğuldu.Merhumlara Cenabı Allah’dan rahmet ailelerine baºsağlığı dileriz.     

          Kazada, kamyonda bulunan 8 büyükbas hayvandan ikisi telef oldu. Karayoluna çıkan diğer kurbanlık hayvanlar baska bir kazaya sebebiyet vermemeleri amacıyla emniyet güçleri ve jandarma tarafından çevredeki bir araziye götürüldü..

KAZA RESİMLERİ tıkla         KAZA videosu tıkla


Gönderen edise, Pazar, 13 Ekim 2013 13:05, Yorumlar(0)
Yorumlar


MKPNews ©2003-2008 mkportal.it
 

MKPortal C1.2 rc1 ©2003-2008 mkportal.it